Denetçi Adaylarının Dikkatine!

 

Denetçi Adaylarının Dikkatine!

Denetçi belgesi almak için Genel Müdürlüğümüze (Yapı Denetim Komisyonu Başkanlığı) başvuruda bulunan aşağıdaki listede yer alan adayların Yapı Denetim Sistemine kayıtlarının olmadığı görülmüş olup, söz konusu başvurular değerlendirilmeye alınmamıştır. Başvuruların değerlendirmeye alınabilmesi için adayların 24.01.2008 tarih ve 153 sayılı Genelgemize göre işlemleri gerçekleştirmesi ve sistemden alınacak kullanım sözleşmesini Komisyon Başkanlığımıza ulaştırmaları gerekmektedir.

Belge başvuru durumu, adaylar tarafından sistemin vermiş olduğu kullanıcı adı ve şifreyle sisteme girilerek takip edilmesi gerekmektedir. Aynı kullanıcı adı ve şifreyle sisteme girilip eksik evrak yayımlandığı görüldüğünde, aynı sayfada bulunan "Denetçi Belge Başvuru" bölümünden başvurunun tekrarlanması ve eksik evrak ın Komisyon Başkanlığımıza ulaştırılması gerekmektedir.

Hazırlanan denetçi belgelerinin posta yolu ile gönderilmesi, ulaşması ve teslimi zaman aldığından, süre yönünden aciliyeti olan denetçilerin, denetçi belgelerini bizzat kendilerinin alması, denetçi belgelerinde, meslek andının bulunması ve belgenin önemi nedeni ile; ne vekalet, ne yakın akraba ilişkisi hiçbir nedenle belgenin şahsın kendisi dışında kimseye teslim edilmeyeceğinin bilinmesi hususları önemle duyurulur.

Ek:Sistemde kayıtları bulunmayan denetçi adaylarının listesi

31/12/2010

 Duyuru ile ilgili ek dosyasına burdan ulaşabilirsiniz