Denetçi Adaylarının Dikkatine!

 

Denetçi belgesi almak için Genel MüdürlüÄŸümüze (Yapı Denetim Komisyonu BaÅŸkanlığı) baÅŸvuruda bulunan aÅŸağıdaki listede yer alan adayların Yapı Denetim Sistemine kayıtlarının olmadığı görülmüÅŸ olup, söz konusu baÅŸvurular deÄŸerlendirilmeye alınmamıştır. BaÅŸvuruların deÄŸerlendirmeye alınabilmesi için adayların 24.01.2008 tarih ve 153 sayılı Genelgemize göre iÅŸlemleri gerçekleÅŸtirmesi ve sistemden alınacak kullanım sözleÅŸmesini Komisyon BaÅŸkanlığımıza ulaÅŸtırmaları gerekmektedir.

Belge baÅŸvuru durumu, adaylar tarafından sistemin vermiÅŸ olduÄŸu kullanıcı adı ve ÅŸifreyle sisteme girilerek takip edilmesi gerekmektedir. Aynı kullanıcı adı ve ÅŸifreyle sisteme girilip eksik evrak yayımlandığı görüldüÄŸünde, aynı sayfada bulunan "Denetçi Belge BaÅŸvuru" bölümünden baÅŸvurunun tekrarlanması ve eksik evrak ın Komisyon BaÅŸkanlığımıza ulaÅŸtırılması gerekmektedir.

Hazırlanan denetçi belgelerinin posta yolu ile gönderilmesi, ulaÅŸması ve teslimi zaman aldığından, süre yönünden aciliyeti olan denetçilerin, denetçi belgelerini bizzat kendilerinin alması, denetçi belgelerinde, meslek andının bulunması ve belgenin önemi nedeni ile; ne vekalet, ne yakın akraba iliÅŸkisi hiçbir nedenle belgenin ÅŸahsın kendisi dışında kimseye teslim edilmeyeceÄŸinin bilinmesi hususları önemle duyurulur.

Ek:Sistemde kayıtları bulunmayan denetçi adaylarının listesi

31/12/2010

 Duyuru ile ilgili ek dosyasına burdan ulaşabilirsiniz